Giriş

Best10 bazı zamanlar BTK tarafından engellenmektedir, bu gibi durumlarda sitenin en güncel giriş adresini sitemizde bulabilirsiniz. Günümüzde sık sık firmanın erişime kapatıldığını ve girişin kısıtlandığını görebilmemiz mümkün olabiliyor.

Tabi bu gibi durumlarda da kullanıcıların Best10 giriş adresini en güncel şekilde öğrenmeleri gerekiyor. Bunun için de firmanın sunduğu birden fazla olanak var arkadaşlar.

Sizlere bu imkanlardan söz etmeden önce, oldukça yararlı olduklarını da belirtmek istiyorum. Ayrıca oldukça da kolay bir şekilde bu olanaklardan yararlanabiliyorsunuz. Kesinlikle ve kesinlikle hiç zorlu bir yanı yok dostlarım. Dilerseniz neler olduğunu anlatmaya doğru geçelim.

İlk olarak Best10’in bildirim seçenekleri karşımıza çıkıyor. Ana sayfasına giriş yaptığımızda, ekranın sol kısmına yapışmış ve dik bir şekilde bulunan “Yeni Site Adresi” butonunu göreceksiniz.

Buraya tıklamanız halinde, karşınıza yeni bir pencere açılacak ve “Best10’in yeni adresinden önce siz haberdar olun! Bildirimlere izin verin ve yeni giriş adresini önce siz öğrenin!” şeklinde bir mesaj ile karşılaşacaksınız. Tabi bununla birlikte, aynı pencere üzerinde bir adet de “İzin Ver” seçeneği belirecek.

Peki buradaki seçenek ile neye izin veriyorsunuz arkadaşlar? Oldukça basit. Kullanmış olduğunuz internet tarayıcıları üzerinde belirli bir bildirim sistemi bulunmaktadır. Bu bildirim sistemi, sizlerin izin vereceği sitelerden bazı güncel haberleri alabilmenizi sağlıyorlar. Bildirimler geldiği zaman ekranın sağ alt kısmında beliriyor ve sizler de bilgisayarınıza oturup interneti açtığınız anda bu bildirimleri alıyorsunuz.

Güncel Giriş Adresi Burada

Site BTK tarafından kapatıldığı zaman sitemizde en güncel giriş adresini sayfamız aracılığı ile anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Son derece kolay arkadaşlar; Sadece iki tıklama yapmanız gerekiyor o kadar. Sonrasında güncel adres bilgilerini hiçbir zaman kaçırmayacaksınız.

Kullanıcılarının sorunsuz bir şekilde erişim sağlayabilmeleri için bir yol daha sunmuştur ve o da, “Best10 Kısayol” hizmeti! Firma üzerinden yapacağınız sadece 10 saniye süren bir işlem ile, artık sorunsuz bir şekilde tek bir tıkla siteye giriş yapabileceksiniz.

Şirketin ana sayfasına giriş yaptıktan sonra, ekranı biraz aşağıya kaydırıp bu kısayol seçeneğini görebilecek ve rahatlıkla ileride kullanabilmek üzere kaydede bileceksiniz.

O zaman bakalım şu kısayol neymiş ve nasıl kullanılıyormuş? Ana sayfaya giriş sağladığınızda ve kısayol alanına geldiğiniz zaman, burada ufak ufak yukarı aşağı oynayan bir şirketin logosu göreceksiniz. Hemen altında da, “Favorliklerim çubuğuna SÜRÜKLE BIRAK” şeklinde bir mesaj bulunuyor olacak.”

Bu logoyu, tarayıcınızın favoriler ya da sık kullanılanlar alanına sürükleyip bıraktığınızda, direk olarak buraya kaydedilecek.

Best10 ‘e Engelsiz Giriş Yapın

Hiç bir engelle takılmadan çok hızlı bir şekilde Best10’a giriş yapabilir ve hesabınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Çünkü firma ne kadar adres değişikliği yaparsa yapsın, bu kaydettiğiniz kısayol seçeneği, sizleri her zaman güncel adrese yönlendirecek ve giriş konusunda hiç sıkıntı yaşamayacaksınız.

Kullanıcılarının aldığı hizmet ile beraber, her zaman sorunsuz bir şekilde içeriğe ulaşmalarını ve işlemlerine devam etmelerini istiyor.

Tabi sunduğu bu olanaklar ile de, gerçekten son derece detaylı çalıştığını ve kullanıcılarına da en hızlı, en kolay seçenekleri sunduğunu görüyoruz.

Üçüncü bir giriş imkanı ise bizden sizlere hediye arkadaşlar. Sitemiz üzerinde sizlere vermiş olduğumuz yönlendirme butonları ile beraber, Best10 e giriş yapabilir ve her zaman en güncel adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Tek bir tık ile, hızlı, engelsiz ve sorunsuz arkadaşlar! Bundan emin olabilirsiniz.