Para Çekme

Bahis sitelerinden para çekme işlemleri son derece kolay olması gerekiyor, best10’unda bu konuda müşterilerine büyük kolaylık sağladığı bilinmektedir.
Talep edebileceğiniz herhangi bir yöntemi kullanarak kolayca çekimlerinizi tamamlayabilir ve paranız hesabınıza gönderildikten sonra da hemen çekip güle güle harcayabilirsiniz dostlarım.

Para Çekme İle Paranız Anında Hesabınızda

Best10 Para ÇekmeBest10’da para çekme talimatı verdiğiniz zaman kazanmış olduğunuz para anında hesabınızda. Sizlere hem çekim yöntemlerini hem de para çekme işlemleriniz doğrultusunda izlemeniz gereken yolları anlatmaya çalışacağım.

O zaman ilk önce kullanabileceğiniz yöntemleri sizler için sıralayalım. Best10’in çekimlerinizde kullanmanız için sunduğu üç adet yöntem mevcut;

Banka Havalesi, Visa/Debit Kart ve Ecocard şeklinde sıralanabilir.

Çekim yöntemlerini sıraladık elbette ancak bunlar yetmez. Onun için bazı açıklamalara ve bilgilendirmelere de ihtiyacınız olacak. Hem limitleri, hem işlem süreleri hem de işlem sürecini detaylı bir şekilde bilmeniz gerekiyor.

Banka Havalesi: Banka havalesi ile çekim yapacağınız zaman, sizden herhangi bir komisyon ya da işlem ücreti talep edilmez. Çekmek istediğiniz miktar ne kadar ise, o kadar bir değer hesabınıza aktarılır.

Havale yöntemi ile hesabınızdan en az 200 TL, en fazla da 100.000 TL çekim yapabiliyorsunuz. çekim talebi verdiğinizde ve işleminiz onaylandığında, 10 iş günü gibi bir süreç içerisinde paranız hesabınıza aktarılır ve paranızı da hesabınızda görebilirsiniz.

Visa/Debit Kart Nasıl Kullanılır ?

Evet arkadaşlar yazımızın bu bölümünde kredi kartı yada debit kart gibi sistemler ile nasıl para çekileceği konusunu detaylı bir şekilde anlatacağız. Minimum 30 TL, maksimum da 7.000 TL gibi bir çekim aralığı bulunmaktadır dostlarım.

Visa/Debit Kart ile yapacağınız çekimler 2 iş günü dahilinde sonuçlanır ve 2 günün ardından paranız sizlere aktarılarak işlem sonucuna ulaşılır. Hatta isterseniz bu yöntem ile para çekme işlemine girişmeden canlı destek birimi ile iletişime geçebilir ve daha ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.

Ecocard İle Para Yatırma

Ecocard ile para yatırma işlemlerinizi hem güvenli hemde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Firma içerisinde bu metoda bağlı olarak herhangi bir alt ya da üst çekim limiti gördüğümü söyleyemem.

Ancak en önemli kurallardan birinin de şu olduğunu düşünüyorum; Ecocard ile çekim yapmak istiyorsanız en az bir kere bu yöntem ile Best10 hesabınıza para yatırmış olmanız gerekiyor. Eğer Ecocard ile yatırım yapmamışsanız, bu seçeneği kullanarak çekim işlemi yapmayı talep edebiliyorsunuz.

Ecocard ile para çekme işlemleri ise, yaklaşık olarak 1 iş gününü bulabilir. Bazen aynı günde, bazen de 24 saat içerisinde paranız Ecocard hesabınıza aktarılır.

İlk çekim işlemlerinizde, Best10’in sahip olduğu lisansların kuralları ve şartları uyarınca, sadece bir defaya mahsus olmak üzere bazı belgeler talep edilir. Bu talep, tamamen kullanıcının güvenliği ile alakalı olup, dediğimiz gibi; Firmanın sahip olduğu lisansı veren kurumun kuralları dahilinde istenmektedir.

Best10 para çekme için gerekli belgeler ise şunlar;

Best10 ‘dan ilk defa para çekecek kullanıcılar için bazı doğrulama işlemleri yapması gerekmektedir. Yazımızın bu bölümünde de bu konudan detaylı bahsettik. 

Belgeleri, para çekme sayfasında da sizlere belirtildiği gibi, müşteri hizmetlerine taratarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Göndereceğiniz tüm belgeler renki ve “JPEG” formatında olmak zorundadır. Ayrıca gönderdiğiniz mailde, kullanıcı numaranızı da yazdığınızdan mutlaka emin olun. Kullanıcı numaranızı üye girişi yaptığınızda, sağ üstte çıkan isminizin üzerine fare imlecini getirdiğinizde, açılan mini menü üzerinde, hemen “Hesabım” butonunun altında görebilirsiniz.

İşte tüm bu kurallar çerçevesi içinde, kolayca Best10 hesabınızdan paranızı çekebilirsiniz arkadaşlar. Ayrıca dediğimiz gibi, belgeleri sadece bir kez göndermeniz gerekecek. Sonrasında bu bilgiler sizin hesabınız için geçerli olacak ve bir sonraki çekimlerinizde istenmeyecektir. Çünkü zaten firmanın elinde kayıtlı olacaktır.