Para Yatırma

Best10 hesabınıza çok kolay ve hızlı bir şekilde para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Yazımız okuyarak para yatırma konusunda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.  Yoksa bir hesap bile açtınız mı? O zaman kazanmak için yapmanız gereken tek bir işlem kaldı. O da hesabınıza para yatırmak ve bakiyenizi bütçenize göre yatıracağınız bir miktar ile doldurmak!

best10 para yatirmaBunun için de firma içerisinde kullanıcılara sunulmuş olan belirli para yatırma yöntemleri bulunmaktadır. Sadece sizler için en uygun olan ödeme seçeneğini bulacak ve bu doğrultuda da yatırımınızı gerçekleştireceksiniz. Hepsi o kadar.

Para Yatırma Seçenekleri Bir Harika

Şimdi sizlere best10 para yatırma seçeneklerini tek tek ele alacağız, böylelikle sizlerde bilgi sahibi olabilirsiniz. Sonrasında alt-üst limitlerine de değinelim ve ardından da açıklamalar eşliğinde konumuzun sonlarına doğru gelelim.

Hemen aşağıda yatırım işlemleriniz için kullanabileceğiniz yöntemleri görebilirsiniz;

Kredi Kartı, VİSA-GPS, Astropay Card, Paykasa, Ecopayz, Jeton Cüzdan ve Jeton Kart metotlarını kullanarak hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Kullanacağınız her ödeme yöntemi için, belirli yatırım aralıkları da mevcuttur arkadaşlar. Belirtilen limitlerin aşağısında veya yukarısında yapacağınız para yatırma işlemlerinin kabulü olmayabilir. O yüzden de bu limitleri sizlerle konu içerisinde paylaşmamın yararlı olacağını düşünmekteyim.

Sizlerle aşağıda paylaşacağım rakamlar, her ödeme yönteminin minimum ve maksimum para yatırma limitleridir.(Bunları “Alt Limit / Üst Limit” şeklinde yazacağım. Dikkatinizi çekerim!);

Yatırım Limitleri Neler ?

Kredi Kartı: 25 TL / 1150 TL
VİSA-GPS: 25 Euro / 280 Euro
Astropay Card: 10 USD / 1000 USD
Paykasa: 10 Euro / 5000 Euro
Ecopayz: 20 TL / 25000 TL
Jeton Cüzdan: 10 TL / 100.000 TL
Jeton Kart: 10 Euro / 10.000 Euro

Evet yukarıda Best10 para yatırma limitlerini de hep beraber görmüş olduk dostlar.

Aklınıza takılan pek çok soru olduğunu düşünüyorum. En azından ödeme yöntemlerine veya limitlere baktığınız zaman aklınıza birden fazla şey takılmış olabilir.

Örneğin Jeton Kart ya da Jeton Cüzdan nedir? Aralarında ne fark var? Neden biri TL iken diğeri Euro para biriminde işlev görüyor? gibi vesaire şeklinde.

Dilerseniz bu konuda sizleri aydınlatabilirim. Neden bu iki yöntemi seçtiğimi soracak olursanız da, kullanıcılar tarafından Best10 hakkında en çok aldığımız sorulardan oldukları için diyebilirim. O zaman açıklayalım;

Jeton Cüzdan İle Para Yatırma

Best10 Para YatırmaJeton cüzdan sanırım best10 para yatırma işleminde en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Jeton üzerinde açmış olduğunuz bir e-cüzdan hesabı ile birlikte, kolayca Best10 bakiyenize para aktarımı yapabiliyorsunuz.

İlk olarak cüzdan hesabınıza para aktarımı yapabiliyorsunuz ve sonrasında da burada yer alan paranızı Best10 bakiyenize aktaracaksınız. Okuduğunuzda direk olarak aklınıza zorlu bir işlem süreciymiş gibi geliyor ancak hiç de zorlu bir yanı yok ve hatta en çok tercih edilen yatırım metotlarından biri olduğunu da söylemem mümkün.

Şimdi de gelelim “Jeton Kart” metoduna. Bu ise ön ödemeli bir kart sistemidir. Bakıldığı zaman ön ödemeli kartlar, ya da diğer isimi ile sanal kartlar, genel olarak TL bazında olmuyorlar. Ya Dolar, ya da Euro değerinde sunulmaktalar.

Jeton kartlar, 19 haneli birer pin kod ve beraberinde gelen bir CVV kodu ile birlikte, €(Euro) para birimi dahilinde satılıyorlar. Best10 para yatırma sayfası üzerinde “Jeton Kart” sekmesine geldiğiniz zaman, satın alabileceğiniz veya hakkında daha detaylı bilgi alabileceğiniz, satış fiyatlarını öğrenebildiğiniz bir sayfaya gidebilirsiniz.

Yatırım aşamasında da, satın almış olduğunuz 19 haneli pin kodunu ve yatırmak istediğiniz miktarı €(Euro) bazında yazdığınızda, paranız direk olarak hesabınıza aktarılacak arkadaşlar. Jeton kart ile de para yatırmak bu kadar basit bir işlem sürecine sahip.

Yukarıda yazan bilgiler sizin hesabınıza çok daha kolay bir şekilde para yatırmanıza olanak sağlamaktadır. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.