Şikayet

Best10 firması hakkındaki tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların şikayet ettiği konuları da burada bulabilirsiniz. Tabi bunlar nasıl yazılıyor, ya da neden yazılıyor tam olarak bilinmez. Çünkü günümüzde sırf karalama yapmak için bile insanların kafasını karıştırabilecek şikayetlerde bulunan insanların sayısı çok fazla.

İnternet’e giriş yaparak araştırma yaptığınızda pek çok Best10 şikayet ve yorumu ile karşılaşabilmeniz mümkün olabiliyor.

Çoğu kullanıcı ise bu şikayetlere baktığı zaman kafa karışıklığı yaşıyor ve düşünce ayrılığına düşülüyor. Ama tabi bizler hiç bir şekilde bunu istemiyoruz. Firma hakkında her zaman için en doğru ve güncel bilgileri alabilmeniz için konu başlıklarımızı özenle seçerek hazırlamaktayız.

Şikayet ve Kullanıcı Yorumları Neler 

ŞikayetBest10 hakkında internette yaptığımız araştırmalara göre derlediğimiz kullanıcı yorumları ve şikayetlerini yazımızda ele aldık. Kaldı ki zaten internetteki şikayetlere bakıldığında hangisinden emin olabilirsiniz? Hangisine inanabilirsiniz?

Hatta şu şekilde diyeyim; İnternet üzerinde yer alan şikayetlerin yüzde kaçı doğrudur? Her zaman için, kullanıcının kendi yapmış olduğu inceleme ve araştırma çok daha iyi sonuçlar sağlar bunu hiç bir zaman unutmayın.

Şimdi de konumuza dönelim. Best10 şikayetlerinden söz ediyorduk. Sanırım bu konuda sizlere örnekler vererek açıklama yapmam çok daha sağlıklı olacak. Hem yapılan diğer yorumları görün, hem de sizlerle paylaştığımız fikirler ile arada bir alam kurun. Sonrasında da zaten kararı yine siz verin.

Paylaşmak istediğim ilk şikayet şu şekilde;

 Reklamlarla güven kazanmaya çalışıyorlar. Best10’e kayıt oldum ve bir kez ilk üyelik bonusunu verdiler. Onun haricinde diğer para yatırma bonuslarından yararlanamadım. Sonra da %15 yazan bonus için %10 dediler ve sora da bonusu değiştirdiler.

Arkadaşlar şikayet bu. Dostumuz burada açık bir şekilde sitemini dile getirmiş fakat elbette ki onun da atladığı ve belki de sizin de şu an yeni öğrenebileceğiniz pek çok unsur da mevcut.

İlk olarak bonusa değinelim o zaman. Kullanıcı bir kez ilk üyelik bonusu aldığını söylemiş. Gerçi sanırım burada bunu bir şikayet olarak değil sadece söylemek olsun diye belirtmiş. Çünkü ilk üyelik bonusundan her kullanıcı sadece bir kez yararlanabiliyor zaten. Bu konuda herkes hemfikir.

Kurallar ve Şartlara Dikkat Edin

Best10’un kurallarına ve şartlarına dikkat ettiğiniz sürece her hangi bir sorun yaşamazsınız. Herhangi bir bonustan yararlandığınız zaman, bu promosyonun belirli bir kullanma ve çevrim şartlarını yerine getirme süreci bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirmeden ya da kampanya süreniz son bulmadan, herhangi bir şekilde farklı bir yatırım bonusundan yararlanmanız mümkün olmuyor.

Bunun sebebi son derece açık; Zaten o sırada çevrim şartlarını yerine getirmeniz gereken bir promosyona sahipsiniz. İkinci bir yatırım bonusu almayı talep ederseniz, onun da uygulanması gereken çevrim koşulları da işin içine girecek ve sistem son dere karışacak.

İlk üyelik bonusundan yararlanırken, farklı bir para yatırma bonusu kullanmanıza keyfinden değil, sizin güvenliğiniz için müsaade etmiyor arkadaşlar. Aklınızda bulunsun.

Son olarak da kullanıcının bonus değerinin değişmesi ile ilgili yaptığı şikayeti ele alalım değil mi?

Şimdi arkadaşlar; Firmanın kurallarını ve koşullarını incelediğinizde de bunu görebilirsiniz. Best10, herhangi bir şekilde bonuslarda ve şartlarında, istediği zaman değişim yapabilme hakkına sahiptir. Bu tamamen şirketin kendi kararıdır.

Bonustan %15 olarak yararlanacağınızı düşünürken o sıra şirket bunu %10, %15 ya da belki daha yukarı çıkararak %25, %30 yapabilir. Tamamen firma kararıdır. Zaten üye olurken de kullanım şartlarını okuduğunuzu kabul ediyorsunuz değil mi? O yüzden Best10’in bile size yaptığı uyarı şudur; Mutlaka kuralları okuyun!